ASIAKASPALVELU
+358 207 433 604
asiakaspalvelu@innoflame.fi
Avoinna klo 9-11 ja 12-15

SHOWROOM HELSINKI
Kornetintie 3, 00380 Helsinki
+358 207 433 601
myynti@innoflame.fi

SHOWROOM TAMPERE
Pirkkalaistie 1, 3.krs, 37120 Nokia
+358 45 266 2276
myynti@innoflame.fi

SHOWROOM PORI
Kirrintie 2, 28880 Pori
+358 44 972 5792
myynti@innoflame.fi

Ota meihin yhteyttä!

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt Tietosuojaselosteemme
Kiitos viestistäsi! Olemme sinuun yhteydessä tuota pikaa.
Uups, jokin meni pieleen. Yritä lähettää lomake uudestaan.

Innoflamen myynti – ota yhteyttä!

Ronny Rubin
Ronny RubinMyyntijohtaja, KTM, perustaja
+358 50 563 5403
ronny.rubin@innoflame.fi
Christian Wilander
Christian WilanderKey Account Manager, KTM, osakas
+358 50 3309742
christian.wilander@innoflame.fi
Jan Nyberg
Jan NybergKey Account Manager, suunnittelija, insinööri, osakas
+358 50 3309741
jan.nyberg@innoflame.fi
Micaela Avellán
Micaela AvellánKey Account Manager
Myynti
+358 50 5717180
micaela.avellan@innoflame.fi
Riku Hekkala
Riku HekkalaKey Account Manager
Myynti, Pori
+358 44 972 5792
riku.hekkala@innoflame.fi
Jani Karell
Jani KarellKey Account Manager
Myynti
+358 40 560 8825
jani.karell@innoflame.fi
Mikko Kortemaa
Mikko KortemaaKey Account Manager
Myynti
+358 40 550 0788
mikko.kortemaa@innoflame.fi
Sari Louekari
Sari LouekariKey Account Manager
Myynti
+358 50 300 6383
sari.louekari@innoflame.fi
Maarit Merinen
Maarit MerinenKey Account Manager
Myynti
+358 40 5566 474
maarit.merinen@innoflame.fi
Henna Modig
Henna ModigKey Account Manager
Myynti
+358 40 581 8570
henna.modig@innoflame.fi
Antti Pasanen
Antti PasanenKey Account Manager
Myynti, Tampere
+358 45 266 2276
antti.pasanen@innoflame.fi
Heidi Rubin
Heidi RubinKey Account Manager
Myynti
+358 400 333 242
heidi.rubin@innoflame.fi
Tuukka Ylönen
Tuukka YlönenKey Account Manager
Myynti
+358 40 583 5893
tuukka.ylonen@innoflame.fi
Katso koko henkilökuntamme yhteystiedot