Ota yhteyttä soittamalla tai lähetä meille viesti!

ASIAKASPALVELU
+358 207 433 600
asiakaspalvelu@innoflame.fi
Avoinna arkipäivisin 9-15

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt Tietosuojaselosteemme

SHOWROOM HELSINKI
Kornetintie 3
00380 Helsinki
+358 207 433 600
myynti@innoflame.fi

SHOWROOM TURKU
Vuorikatu 5
20700 Turku
+358 207 433 600
myynti@innoflame.fi

SHOWROOM TAMPERE
Juhansuonkatu 6
37150 Nokia
+358 207 433 600
myynti@innoflame.fi

SHOWROOM PORI
Eteläkauppatori 4 A, 5 krs
28100 Pori
+358 207 433 600
myynti@innoflame.fi

SHOWROOM OULU
Moreenitie 15 L 1
90630 Oulu
+358 40 593 7904
myynti@innoflame.fi

Ota yhteyttä oman kaupunkisi myyntiin!

Myynti Helsinki

Ronny Rubin
Ronny RubinMyyntijohtaja, KTM, perustaja
+358 50 563 5403
ronny.rubin@innoflame.fi
Christian Wilander
Christian WilanderVastuullisuusjohtaja, KTM, osakas
+358 50 3309742
christian.wilander@innoflame.fi
Jan Nyberg
Jan NybergKey Account Manager, suunnittelija, insinööri, osakas
+358 50 3309741
jan.nyberg@innoflame.fi
Juuso Vartiainen
Juuso VartiainenKey Account Manager
Myynti
+358 40 7186671
juuso.vartiainen@innoflame.fi
Samu Seppelin
Samu SeppelinKey Account Manager
Myynti
+358 50 4062061
samu.seppelin@innoflame.fi
Micaela Avellán
Micaela AvellánKey Account Manager
Myynti
+358 50 5717180
micaela.avellan@innoflame.fi
Jani Karell
Jani KarellKey Account Manager
Myynti
+358 40 560 8825
jani.karell@innoflame.fi
Mikko Kortemaa
Mikko KortemaaKey Account Manager
Myynti
+358 40 550 0788
mikko.kortemaa@innoflame.fi
Sari Louekari
Sari LouekariKey Account Manager
Myynti
+358 50 300 6383
sari.louekari@innoflame.fi
Maarit Merinen
Maarit MerinenKey Account Manager
Myynti
+358 40 5566 474
maarit.merinen@innoflame.fi
Henna Modig
Henna ModigKey Account Manager
Myynti
+358 40 581 8570
henna.modig@innoflame.fi
Heidi Rubin
Heidi RubinKey Account Manager
Myynti
+358 400 333 242
heidi.rubin@innoflame.fi
Tuukka Ylönen
Tuukka YlönenKey Account Manager
Myynti
+358 40 583 5893
tuukka.ylonen@innoflame.fi
Kaarle Salonen
Kaarle SalonenKey Account Manager
Myynti pistekaupat
+358 46 812 6226
kaarle.salonen@innoflame.fi
Lauri Unelius
Lauri UneliusKey Account Manager
Myynti
+358 40 640 4090
lauri.unelius@innoflame.fi
Riku Autio
Riku AutioMyyntipäällikkö
Myynti
+358 050 590 0764
riku.autio@innoflame.fi
Sami Virmanen
Sami VirmanenAsiakkuusjohtaja
Myynti
+358 400 700 191
sami.virmanen@innoflame.fi

Myynti Turku

Vesa Pihlaja
Vesa PihlajaKey Account Manager
Myynti
+358 40 531 3107
vesa.pihlaja@innoflame.fi
Mia Metsämäki
Mia MetsämäkiMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 40 192 4295
mia.metsamaki@innoflame.fi
Linda Holmberg
Linda HolmbergOstoassistentti
Myynnin tuki, pistekaupat
+358 50 598 3211
linda.holmberg@innoflame.fi
Piritta Metsälä
Piritta MetsäläMyynti
+358 44 757 0631
piritta.metsala@innoflame.fi

Myynti Pori

Riku Hekkala
Riku HekkalaKey Account Manager
Myynti
+358 44 972 5792
riku.hekkala@innoflame.fi
Jenni Hekkala
Jenni HekkalaMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 44 239 0042
jenni.hekkala@innoflame.fi
Kristiina Palmén
Kristiina PalménMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 50 4686940
kristiina.palmen@innoflame.fi
Erkki Makkonen
Erkki MakkonenMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 50 3455785
erkki.makkonen@innoflame.fi
Emilia Raitanen
Emilia RaitanenMyyntipäällikkö
Myynti
+358 44 752 5839
emilia.raitanen@innoflame.fi
Pekka Kosonen
Pekka KosonenAvainasiakaspäällikkö
Myynti
+358 50 572 3521
pekka.kosonen@innoflame.fi
Markku Tähtinen
Markku TähtinenMyyntipäällikkö
Myynti
+358 40 576 0717
markku.tahtinen@innoflame.fi

Myynti Tampere

Antti Pasanen
Antti PasanenKey Account Manager
Myynti
+358 45 266 2276
antti.pasanen@innoflame.fi
Sami Nieminen
Sami NieminenMyyntijohtaja
Myynti
+358 400 732 331
sami.nieminen@innoflame.fi
Marko Helevirta
Marko HelevirtaMyyntipäällikkö
Myynti
+358 50 912 5300
marko.helevirta@innoflame.fi
Tarja Ryttyläinen
Tarja RyttyläinenMyynti
+358 44 757 0630
tarja.ryttylainen@innoflame.fi
 Joni Arponen
Joni ArponenMyynti
+358 44 236 2308
joni.arponen@innoflame.fi
Nico Nieminen
Nico NieminenMyynti
+358 50 567 6654
nico.nieminen@innoflame.fi
Tiina Niemi
Tiina Niemimyynti, Inttikauppa.fi
+358 44 4915 337
tiina.niemi@innoflame.fi
Salla Ristimäki
Salla RistimäkiMyynti
+358 44 757 0066
salla.ristimaki@innoflame.fi

Myynti Oulu

Esko Ruuskanen
Esko RuuskanenMyyntipäällikkö
Myynti
+358 40 592 8483
esko.ruuskanen@innoflame.fi
Jonas Laakkonen
Jonas LaakkonenMyynti
+358 40 593 7904
jonas.laakkonen@innoflame.fi
Katso koko henkilökuntamme yhteystiedot