Tapaa koko tiimimme

Meillä on yli 25 vuoden kokemus brändituotteiden suunnittelusta, tuotannosta, merkkauksesta ja logistiikasta.

Asiakkaalle räätälöidyt verkkokauppaohjelmistomme helpottavat tilausten tekemistä ja hallinnointia.

Ota yhteyttä myyntiimme

+358 207 433 601
myynti@innoflame.fi

Sami Savela
Sami SavelaToimitusjohtaja, KTM, yrityksen perustaja
+358 50 514 3961
sami.savela@innoflame.fi
Ronny Rubin
Ronny RubinMyyntijohtaja, KTM, yrityksen perustaja
+358 50 563 5403
ronny.rubin@innoflame.fi
Christian Wilander
Christian WilanderKey Account Manager, KTM, osakas
+358 50 3309742
christian.wilander@innoflame.fi
Jan Nyberg
Jan NybergKey Account Manager, suunnittelija, osakas
+358 50 3309741
jan.nyberg@innoflame.fi
Micaela Avellán
Micaela AvellánKey Account Manager
Myynti
+358 50 5717180
micaela.avellan@innoflame.fi
Riku Hekkala
Riku HekkalaKey Account Manager
Myynti, Pori
+358 44 972 5792
riku.hekkala@innoflame.fi
Jani Karell
Jani KarellKey Account Manager
Myynti
+358 40 560 8825
jani.karell@innoflame.fi
Mikko Kortemaa
Mikko KortemaaKey Account Manager
Myynti
+358 40 550 0788
mikko.kortemaa@innoflame.fi
Sari Louekari
Sari LouekariKey Account Manager
Myynti
+358 50 300 6383
sari.louekari@innoflame.fi
Maarit Merinen
Maarit MerinenKey Account Manager
Myynti
+358 40 5566 474
maarit.merinen@innoflame.fi
Henna Modig
Henna ModigKey Account Manager
Myynti
+358 40 581 8570
henna.modig@innoflame.fi
Antti Pasanen
Antti PasanenKey Account Manager
Myynti, Tampere
+358 45 266 2276
antti.pasanen@innoflame.fi
Heidi Rubin
Heidi RubinKey Account Manager
Myynti
+358 400 333 242
heidi.rubin@innoflame.fi
Tuukka Ylönen
Tuukka YlönenKey Account Manager
Myynti
+358 40 583 5893
tuukka.ylonen@innoflame.fi
Taina Engström
Taina EngströmMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 400 467 449
taina.engstrom@innoflame.fi
Miri Haukkasalo
Miri HaukkasaloMyyntiassistentti (äitiyslomalla)
Myynnin tuki
+358 44 562 0876
miri.haukkasalo@innoflame.fi
Paula Haukkasalo
Paula HaukkasaloMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 400 809 186
paula.haukkasalo@innoflame.fi
Jenni Hekkala
Jenni HekkalaMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 44 239 0042
jenni.hekkala@innoflame.fi
Jessica Immonen
Jessica ImmonenMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 40 594 9174
jessica.immonen@innoflame.fi
Antonio Hernandez Pelaez
Antonio Hernandez PelaezMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 40 719 3863
antonio.hernandez@innoflame.fi
Anne Ruskelin
Anne RuskelinMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 50 5960540
anne.ruskelin@innoflame.fi
Joona Heikkilä
Joona HeikkiläBusiness Controller
Talous
+358 50 362 9151
joona.heikkila@innoflame.fi
Sari Laakkonen
Sari LaakkonenTalousassistentti
Talous
+358 40 861 5328
sari.laakkonen@innoflame.fi
Miikka Lattu
Miikka LattuGraafinen suunnittelija
Myynnin tuki, Pori
+358 40 450 8950
miikka.lattu@innoflame.fi
Johanna Salminen
Johanna SalminenAsiakaspalveluvastaava
Porin varasto
+358 0400 536 802
johanna.salminen@innoflame.fi

Ota yhteyttä

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt Tietosuojaselosteemme
Kiitos viestistäsi! Olemme sinuun yhteydessä tuota pikaa.
Uups, jokin meni pieleen. Yritä lähettää lomake uudestaan.