Tapaa koko tiimimme

Meillä on yli 25 vuoden kokemus brändituotteiden suunnittelusta, tuotannosta, merkkauksesta ja logistiikasta.
Asiakkaalle räätälöidyt verkkokauppaohjelmistomme helpottavat tilausten tekemistä ja hallinnointia.

Ota yhteyttä myyntiimme:
+358 207 433 601
myynti@innoflame.fi

Johto & Hallinto

Sami Savela
Sami SavelaToimitusjohtaja, KTM, yrityksen perustaja
+358 50 514 3961
sami.savela@innoflame.fi
Ronny Rubin
Ronny RubinMyyntijohtaja, KTM, yrityksen perustaja
+358 50 563 5403
ronny.rubin@innoflame.fi
Christian Wilander
Christian WilanderVastuullisuusjohtaja, KTM, osakas
+358 50 3309742
christian.wilander@innoflame.fi
Jan Nyberg
Jan NybergKey Account Manager, suunnittelija, osakas
+358 50 3309741
jan.nyberg@innoflame.fi
Sami Nieminen
Sami NieminenMyyntijohtaja, Osakas
+358 400 732 331 sami.nieminen@innoflame.fi
Joona Heikkilä
Joona HeikkiläTalousjohtaja
Talous
+358 50 362 9151
joona.heikkila@innoflame.fi
Sari Laakkonen
Sari LaakkonenTalousassistentti
Talous +358 40 861 5328 sari.laakkonen@innoflame.fi

Asiakaspalvelu

Lotta Salmi
Lotta SalmiAsiakaspalvelu
Porin varasto
+358503041793
lotta.salmi@innoflame.fi
Johanna Salminen
Johanna SalminenAsiakaspalveluvastaava
Porin varasto
+358 400 536 802
johanna.salminen@innoflame.fi

Myynti Helsinki

Riku Autio
Riku AutioMyyntipäällikkö
Myynti +358 050 590 0764 riku.autio@innoflame.fi
Micaela Avellán
Micaela AvellánKey Account Manager
Myynti
+358 50 5717180
micaela.avellan@innoflame.fi
Taina Engström
Taina EngströmMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 400 467 449
taina.engstrom@innoflame.fi
Miri Haukkasalo
Miri HaukkasaloMyyntiassistentti (opintovapaalla)
Myynnin tuki
+358 44 562 0876
miri.haukkasalo@innoflame.fi
Paula Haukkasalo
Paula HaukkasaloMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 400 809 186
paula.haukkasalo@innoflame.fi
Jessica Immonen
Jessica ImmonenMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 40 594 9174
jessica.immonen@innoflame.fi
Jani Karell
Jani KarellKey Account Manager
Myynti
+358 40 560 8825
jani.karell@innoflame.fi
Rinna Katajainen
Rinna KatajainenMyyntiassistentti
Myynnin tuki pistekaupat
+358 50 462 6669
rinna.katajainen@innoflame.fi
Karri Kortemaa
Karri KortemaaKey Account Manager
Myynti
+358 50 467 8714
karri.kortemaa@innoflame.fi
Mikko Kortemaa
Mikko KortemaaKey Account Manager
Myynti
+358 40 550 0788
mikko.kortemaa@innoflame.fi
Sari Louekari
Sari LouekariKey Account Manager
Myynti
+358 50 300 6383
sari.louekari@innoflame.fi
Maarit Merinen
Maarit MerinenKey Account Manager
Myynti
+358 40 5566 474
maarit.merinen@innoflame.fi
Henna Modig
Henna ModigKey Account Manager
Myynti
+358 40 581 8570
henna.modig@innoflame.fi
Antonio Hernandez Pelaez
Antonio Hernandez PelaezMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 40 719 3863
antonio.hernandez@innoflame.fi
Heidi Rubin
Heidi RubinKey Account Manager
Myynti
+358 400 333 242
heidi.rubin@innoflame.fi
Anne Ruskelin
Anne RuskelinMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 50 5960540
anne.ruskelin@innoflame.fi
Kaarle Salonen
Kaarle SalonenKey Account Manager
Myynti pistekaupat
+358 46 812 6226
kaarle.salonen@innoflame.fi
Samu Seppelin
Samu SeppelinKey Account Manager
Myynti
+358 50 4062061
samu.seppelin@innoflame.fi
Juuso Vartiainen
Juuso VartiainenKey Account Manager
Myynti
+358 40 7186671
juuso.vartiainen@innoflame.fi
Sami Virmanen
Sami VirmanenAsiakkuusjohtaja
Myynti +358 400 700 191 sami.virmanen@innoflame.fi
Lauri Unelius
Lauri UneliusKey Account Manager
Myynti
+358 40 640 4090
lauri.unelius@innoflame.fi
Tuukka Ylönen
Tuukka YlönenKey Account Manager
Myynti
+358 40 583 5893
tuukka.ylonen@innoflame.fi

Myynti Turku

Linda Holmberg
Linda HolmbergOstoassistentti
Myynnin tuki, pistekaupat +358 50 598 3211 linda.holmberg@innoflame.fi
Piritta Metsälä
Piritta MetsäläMyynti
+358 44 757 0631 piritta.metsala@innoflame.fi
Mia Metsämäki
Mia MetsämäkiMyyntiassistentti
Myynnin tuki +358 40 192 4295 mia.metsamaki@innoflame.fi
Vesa Pihlaja
Vesa PihlajaKey Account Manager
Myynti +358 40 531 3107 vesa.pihlaja@innoflame.fi

Myynti Pori

Riku Hekkala
Riku HekkalaKey Account Manager
Myynti
+358 44 972 5792
riku.hekkala@innoflame.fi
Jenni Hekkala
Jenni HekkalaMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 44 239 0042
jenni.hekkala@innoflame.fi
Pekka Kosonen
Pekka KosonenAvainasiakaspäällikkö
Myynti +358 50 572 3521 pekka.kosonen@innoflame.fi
Miikka Lattu
Miikka LattuGraafinen suunnittelija
Myynnin tuki,
+358 40 450 8950
miikka.lattu@innoflame.fi
Erkki Makkonen
Erkki MakkonenMyyntiassistentti
Myynnin tuki
++358 50 3455785
erkki.makkonen@innoflame.fi
Kristiina Palmén
Kristiina PalménMyyntiassistentti
Myynnin tuki
+358 50 4686940
kristiina.palmen@innoflame.fi
Emilia Raitanen
Emilia RaitanenMyyntipäällikkö
Myynti +358 44 752 5839 emilia.raitanen@innoflame.fi
Markku Tähtinen
Markku TähtinenMyyntipäällikkö
Myynti +358 40 576 0717 markku.tahtinen@innoflame.fi

Myynti Tampere

 Joni Arponen
Joni ArponenMyynti
+358 44 236 2308 joni.arponen@innoflame.fi
Marko Helevirta
Marko HelevirtaMyyntipäällikkö
Myynti +358 50 912 5300 marko.helevirta@innoflame.fi
Tiina Niemi
Tiina Niemimyynti, Inttikauppa.fi
+358 44 4915 337 tiina.niemi@innoflame.fi
Nico Nieminen
Nico NieminenMyynti
+358 50 567 6654 nico.nieminen@innoflame.fi
Sami Nieminen
Sami NieminenMyyntijohtaja
Myynti +358 400 732 331 sami.nieminen@innoflame.fi
Antti Pasanen
Antti PasanenKey Account Manager
Myynti +358 45 266 2276 antti.pasanen@innoflame.fi
Salla Ristimäki
Salla RistimäkiMyynti
+358 44 757 0066 salla.ristimaki@innoflame.fi
Tarja Ryttyläinen
Tarja RyttyläinenMyynti
+358 44 757 0630 tarja.ryttylainen@innoflame.fi

Myynti Oulu

Jonas Laakkonen
Jonas LaakkonenMyynti
+358 40 593 7904 jonas.laakkonen@innoflame.fi
Esko Ruuskanen
Esko RuuskanenMyyntipäällikkö
Myynti +358 40 592 8483 esko.ruuskanen@innoflame.fi

Ota yhteyttä

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt Tietosuojaselosteemme